YENİ HABERLER

1  Mayıs

ATILAY ERGE İLE ‘ŞİLE’DEN ŞİİRLER’ PROGRAMI SAAT 15:00’DE BİZİM FM ŞİLE RADYONUZDA

Şileli Şair Atılay Erge bugün ‘Şile’den Şiirler’ Programı’nda Cumhurbaşkanlığı Türk Müziği Ses Sanatçısı, eğitmen ve şef Recep Alper Çevirel ile Keman Sanatçısı Ezgi Çevirel’i canlı yayında konuk ediyor.

11  Nisan

TANJU ALTINAY'LA KULVAR PROGRAMI'NDA BUGÜN

Bugün Bizim FM KULVAR Programı’nın konukları Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Basri Yazıcı ve Dünya literatüründe yer alan Çekiç koleksiyoneri Burhan Resid.

3  Nisan

ATILAY ERGE İLE ŞİLE’DEN ŞİİRLER PROGRAMI’NIN KONUĞU SES SANATÇISI ŞAİR BESTEKAR KARTAL ACAR

Atılay Erge İle Şil’den Şiirler Program’ının bugünkü konuğu ses sanatçısı, şair, bestekar, Kartal Acar. Saat 15:00’de başlayacak olan programa sanatçımız ekibi udi Mehmet Tokat, kanun’da  Selçuk Ateşyok, Ritm’de  Gürkan Yıldırım, keman  Emre Meralli ve vokalde Nurten Öner,Aydan Cömert, Asuman Öner ile birlikte katılıyor.

28  Mart

BİZİM FM'DE 'SHOWLA SAVAŞ ZAMANI'NIN KONUĞU KUMBABA MAHALLESİ MUHTAR ADAYI AHMET ŞEN

Bugün Bizim FM'de Saat 12:00 'de ''Showla Savaş Zamanı'' Program konuğu, Şile Kumbaba Mahallesi Muhtar Adayı Ahmet Şen. Muhtar Adayı Ahmet Şen programda mahalleleri adına tespit etmiş oldukları sorunlar ,değerlendirmeler, yapmak istedikleri hizmetler ve projeleri ile ilgili bilgi veriyor.

22  Şubat

‘’FARK YARATANLAR’’ PROGRAMI’NIN KONUKLARI KARDEŞ ŞEHİR İDSTEİN’DEN

Şile’nin Radyosu Bizim FM Şile, Tümay İmamoğlu'nun Hazırlayıp Sunduğu Fark Yatanlar Programında, Bugün Almanya İdstein Kardeş Kasabasından konuklarını ağırlıyor.

13  Şubat

ATILAY ERGE İLE ‘’ŞİLE’DEN’’ ŞİİRLER PROGRAMININ KONUĞU UZMAN PSİKOLOG İREM YILMAZER

Şileli Şair Atılay Erge ile ‘’Şile’den Şiirler’’ Programının bugünkü konuğu Uzman Psikolog İrem Yılmazer.

7  Şubat

ŞİLE’NİN MADALYALI SPORCULARI TANJU ALTINAY’LA ‘’KULVAR’’ PROGRAMININ KONUKLARI

Şile’nin  radyosu Bizim FM’de Tanju Altınay’ın hazırlayıp sunduğu ‘’KULVAR’’ programının bugünkü konukları, 26 Ocak - 05 Şubat 2019 tarihleri arasında Antalya'da yapılan Türkiye Wushu Kung-Fu Şampiyonasından Madalyalar ile dönen  İlçemiz sporcuları Ahmet Baydil, Nazlı Tunalı, Gökçe Sarı, Berfin Kök, Yıldız Bayan Aslı Hilal Lalik, Nurperi  Çaylak ve antrenörleri  Mehmet Yabancı.

19  Ocak

TANER TAMER’LE ‘’CAN CANA’’ BU HAFTA YA ÖZEL CUMARTESİ PROGRAMI İLE BİZİM FM’DE

Bizim FM’de yayınlanan Taner Tamer'le ‘’Can Cana’’ Programı Bu hafta Cumartesi’ye özel 59. Canlı Yayın programında Türk Musikisine Genç Yaşta Gönül vermiş, değerli bir dost ve Koro Şefi, Ses sanatçısı, Fırat Avcı ve Saz Sanatçıları, Keman Virtüozü Mehmet Erkoç, Udi Bestekar Engin Peker, Bendir Üstadı Meral Erkoç ile birbirinden güzel eserleri seslendiriyorlar.

18  Ocak

TÜMAY İMAMOĞLU İLE ‘’FARK YARATANLAR’’’IN KONUĞU YERYÜZÜ PAZARI ÜRETİCİSİ ELİF BATAK

Tümay İmamoğlu 'nun Hazırlayıp Sunduğu ‘'Fark Yaratanlar’' Programımızın Bugün Çok Değerli Konuğu Yeryüzü Pazarı Üreticisi Elif BATAK.

4  Ocak

‘’FARK YARATANLAR’’ YİNE FARKLI YİNE DOPDOLU

Tümay İmamoğlu'nun Hazırlayıp Sunduğu 'FARK YARATANLAR' Programının  değerli konuğu  Çizgi Film Yaratıcısı ,Müzisyen Bestekar Serhat Albamya.

RADYOMUZDAN HABERLER

 
Güncel haberler, duyurular ve yenilikler

Bizim FM Şile olarak yaptığımız yeniliklerden dinleyicilerimizin de haberdar olması için burayı aktif kullanıyoruz. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

BİZDEN HABERLER